Poplatky nemá nikdo rád. A tak je neúčtujeme.

Chceme, aby nás milovali jak pořadatelé, tak návštěvníci akcí.

Platit něco navíc, s čím člověk nepočítá, to je vždycky důvod k mrzutosti. A tak jsme od ledna 2017 skoncovali s poplatky za platební transakce, které jsme dřív účtovali ke koupi vstupenky.
Současně zachováváme provizi na 5% z ceny vstupenky.

Konečná cena vstupenky je prostě konečná. Tečka.

Cena vstupenky, kterou jako pořadatel uvedete při zadávání akce, je konečná. Kupující tuhle cenu zaplatí, ať už si vybere kreditní kartu, nebo rychlý on-line převod. Jediný poplatek, který zůstal, je za PayPal (máme ho rádi, i když je pro nás jako pro obchodníka drahý) a někdy za platební SMS (záleží na domluvě s pořadatelem).

A ještě víc se snažíme, aby měl návštěvník nákup vstupenky co nejjednodušší:

Jednoduchý nákup bez registrace

Pokud jste si u nás někdy kupovali vstupenku, jistě víte, že nákupní proces je jednoduchý a bez problému ho zvládne i fanoušek Helenky Vondráčkové, tedy osoba s menší zkušeností nakupování na internetu. Nákup nakliká bez nutnosti registrace, bez zadávání zbytečných údajů.

Nákup z jakéhokoliv zařízení

Návštěvník u nás nakoupí pohodlně a jednoduše z počítače, tabletu i mobilního telefonu. Loni byla celá pětina všech vstupenek zakoupena přes mobil a letos očekáváme ještě minimálně jednou takový podíl. Takže opravdu kdykoli a kdekoli. Třeba v pauze na kafe.