Edenred Benefits Card? Jasně!

U nás v smsticketu se rok 2019 nese ve víru zlepšení a inovací. A jednou takovou je nová platební možnost pro návštěvníky Vašich akcí.

Uzavřeli jsme spolupráci se společností Edenred, která se specializuje na zaměstnanecké benefity.

Edender logo

Více a více zaměstnavatelů se v rámci pracovního poměru snaží své zaměstnance motivovat různými výhodami. A jeden z nejčastějších způsobů je právě benefitní karta Edenred.

"Edenred Benefits Card vydávána ve spolupráci s Mastercard® je bezkontaktní platební karta, ze které se místo peněz odečítají "přednabité" benefity - ať už za sport, kulturu, cestování nebo třeba zdravotní péči. Kartou lze platit v kamenných obchodechi i online na internetu." Edenred.cz

Edender karta

My tomuto trendu jdeme naproti a nově od 11. dubna 2019 u nás může návštěvník zaplatit vstupenky i pomocí Edenred benefitní karty, tedy Edenred Benefits Card.

Tento nový platební způsob lze jednoduše aktivovat během nastavování ceny vstupenek v detailu vaší akce.

Edender platba

Pro Vás jakožto pořadatele to samozřejmě představuje zcela identický příjem jako jakákoliv jiná forma úhrady. Pro návštěvníka to ale nově znamená obrovskou výhodu, jelikož si může vstupenky na Vaši kulturní akci zaplatit i tímto zaměstnaneckým benefitem.